Elektronik - programátor PLC

Požadavky

• Základní znalost elektrotechniky, vyhláška č.50/1978 sb., paragraf 6
• Dobrá orientace v elektrotechnických schématech se znalostí spínací a regulační techniky
• Základní znalost programovacích řídících systémů Simatic S5/S7 a vizualizačních systémů Siemens a jiné HMI výhodou
• Základní znalost AJ, NJ výhodou
• Znalost práce s jinými zařízeními PLC, CNC, Reis vítána

Náplň práce

• Zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobních zařízení
• Pravidelné prohlídky a opravy
• Diagnostika a včasné odstranění závad

Nabízíme

• HPP, možnost kariérního růstu a rozvoje
• Zázemí silné prosperující společnosti
• Týden dovolené navíc
• Zajímavé platové ohodnocení
• 13 plat
• Závodní stravování
• Místo výkonu práce Pardubice

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Pardubice
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 44488