Elektromechanik /Programátor PLC až 35 000 Kč

Požadavky

- min. SOU elektrotechnického směru
- praxe v oboru výhodou
- znalost hydrauliky výhodou - možnost zaškolení ve školícím středisku Bosch Rexroth
- práce ve vícesměnném provozu
- vyhlášku 50/1978 Sb. §6
- znalost programování PLC Siemens S7
- znalost OP Siemens -programování WinCC - výhodou
- znalost robotů KUKA KRC
- znalost frekvenčích měničů Siemens, Lenze, SEW Eurodrive - výhod

Náplň práce

- zabezpečit spolehlivý chod výrobního zařízení – lisy a výrobní linky
- řešení aktuálních havárií ve výrobě
- provádění pravidelné údržby
- účast při modernizaci a vylepšování strojů
- možnost seberealizace
-k dispozici moderně vybavené zázemí sklad náhradních dílů, diagnostické přístroje

Nabízíme

- nástup IHNED
- HPP na dobu neurčitou
- práce v moderním a čistém prostředí
- možnost kariérního a odborného růstu
- bezplatná autobusová doprava firemním autobusem
- zvláštní příplatky
- příspěvek na stravování
- příspěvek na telefon
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na sportovní aktivity
- roční bonus za splnění pracovního fondu
- odměny při pracovních a životních jubileích

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Elektrotechnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Pardubice
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 44488