Technicko-administrativní pracovník

Požadavky

* Minimálně středoškolské vzdělání
* Praxi z výrobního prostředí a plánování výroby
* Pokročilejší úroveň cizího jazyka (AJ/NJ)
* Orientaci v ERP systémech (SAP apod.)
* Samostatnost a rozhodnost

Náplň práce

* Zastřešování výroby ve svěřeném úseku
* Zpracovávání plánu výroby
* Práce v interním systému
* Komunikace a kooperace s dalšími subjekty výroby
* Podílení se na zajímavých projektech a procesech

Nabízíme

Máte profesní zkušenosti z oblasti výroby a jejího plánování? Ovládáte anglický či německý jazyk? Chcete se ve své práci dále rozvíjet? Pak nám určitě pošlete svůj životopis!

Úspěšná a zavedená výrobní firma shání novou posilu do týmu na pracovní pozici:

TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK (25-34.000 Kč)

* Zavedené prostředí úspěšné zahraniční firmy
* Motivující finanční odměny
* Výhodné mobilní tarify
* Stravování ve firmě
* Další školení a vzdělávání

* Místo výkonu práce: jižní oblast Jihomoravského kraje

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Ostatní

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Brno
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41279