Operátor broušení - od 27 000 Kč již ve zkušební době Modřice

Požadavky

POŽADUJEME:
vyučení v oboru strojírenství
praxi jako brusič kovů (ruční broušení/zámečník)
znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace
ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:
příprava a dohotovení dveřních rámů, křídel, oken pro vlaky a tramvaje – broušení hliníku, tmelení, vrtání, frézování, nýtování
pozice je vhodná pro muže
třísměnný provoz

Nabízíme

NABÍZÍME:
práce na HPP
mzda od 27 000 Kč
32 000 Kč již ve zkušební době
navýšení mzdy po zapracování
finanční bonusy a prémie
dotované závodní stravování
25 dnů dovolené
doprava do zaměstnání ZDARMA (svoz od: Vaňkovka, Ústřední hřbitov, Modřice, Rajhrad)
moderní pracovní prostředí
vysoká bezpečnost pro zaměstnance
systém zaškolení a rozvoje zaměstnanců
zaškolení ve vlastním školícím centru, takže se není čeho bát

Modřice

27.000 – 32.000 Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Brno
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 44488