Obchodně- administrativní pracovník - Ostrava/HPP

Požadavky

Koho hledáme?

Do našeho dynamického a přátelského týmu hledáme šikovného člověka, který je týmový hráč, ale dokáže být i samostatný.
Náš nový kolega musí mít dokončené SŠ vzdělání, mít reprezentativní vystupování a dobré komunikační dovednosti (výborná znalost českého jazyka)

Náplň práce

Co je náplní práce?

Komunikace se stávajícími a potenciálními klienty
Vedení obchodních jednání s klienty
Práce s interní databází, evidence dat, komunikace s obchodními partnery
Účast na firemních školeních a stážích u našich obchodních partnerů
Budete dělat práci, která dává smysl a uvidíte výsledky v podobě spokojených klientů, kteří Vám budou důvěřovat

Nabízíme

Co můžeme nabídnout?

Práce na plný úvazek v prestižním oboru
Fajn firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí
Občerstvení na pracovišti s výbornou kávou
Naše firemní klubovna nabídne odpočinek v podobě fotbálku nebo šipek
Podpoříme Vaše vzdělání v rámci pracovní doby (placené firmou) - školení, odborné semináře a vzdělávací kurzy, odborná knihovna ...
Získání nových znalostí a zkušeností, které ti budou přínosem nejen v životě profesním, ale i v osobním.
Příležitost pro svůj rychlý růst a rozvoj
Samozřejmostí jsou teambuildingové akce, zahraniční stáže a dovolené (Kypr, ČR, Bulharsko)
Neomezené volání, notebook, Multisport karta, Dinners Club karta, příspěvek na oblečení

Poznámka

Nástup možný ihned nebo dohodou.
Práce je vhodná pro absolventy nebo pro osoby bez praxe v oboru.

Neváhejte a zasílejte nám Vaše životopisy!

Ostrava

25 000 - 40 000

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Bankovnictví a finanční služby
Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej
Nabídka zaměstnání v oboru Telekomunikace

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Ostrava
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 44488