Úklid ubytovacího zařízení - pro ozp-5h/den - ráno Kostelec nad Orlicí

Požadavky

Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.
Praxe v oboru výhodou.

Náplň práce

Přijmeme pracovníky úklidu.
Pracoviště: Kostelec nad Orlicí.
Zkrácený úvazek.
Pracovní doba 6:00-11:00, pracuje se i o víkendech (některé) dle rozpisu směn celkem cca 100hod/měsíc.
Jedná se o chráněné pracovní místo přednostně určené pro zaměstnance OZP (ID, OZZ).

Nástup dle domluvy.

V případě zájmu volejte: Marcela Bussová 727 813 944

Nabízíme

Dlouhodobou spolupráci.
Odpovídající finanční ohodnocení.

Kostelec nad Orlicí

74-80Kč/hod

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Hradec Králové
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41320