Obchodní asistent/ka - Všechromy Praha

Požadavky

• SŠ/VŠ
• MS Office, dobrá PC gramotnost, (výhodou Abra Gen)
• Pečlivost a reprezentativní vystupování
• Řidičské oprávnění sk. B
• Anglický nebo německý jazyk
• Ochotu se učit a pracovat na sobě, aktivní loajální přístup
• Zkušenosti v administrativě, popř. podobnou pozicí výhodou

Náplň práce

• Administrace obchodních případů (nákup-prodej)
• Komunikace se zákazníky a vedením firmy
• Interní evidence vozidel
• Fakturace, příjem/výdej hotovosti
• Spoluvytváření proklientské firemní kultury

Nabízíme

• Práci na HPP
• Zajímavé platové ohodnocení
• Firemní vůz i pro osobní účely
• Příspěvek na PHM
• Odměny dle výkonnosti
• Možnost přivýdělku o víkendu nebo přesčas
• Slevy na firemní služby a produkty
• Firemní akce
• Pracovní doba 8:30 – 17:00 hod.
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Praha - východ – Všechromy

Poznámka

Naším klientem je společnost, která se zabývá prodejem, pronájmem nákladních automobilů a návěsové techniky.
Do jejich týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní asistent/ka.

Praha

25 000 - 40 000

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa
Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava
Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Praha
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41320