Pracovník/ice zákaznického servisu Brno

Požadavky

Pro významného klienta, který se zabývá distribucí chemických surovin, nadnárodní společnost, hledáme z důvodu rozšíření týmu vhodné kandidáty, kteří budou splňovat následující kritéria:

- Angličtina slovem i písmem
- Komunikativnost
- Znalost práce na PC
- Dobré organizační schopnosti
- Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, loajalita
- Odolnost vůči stresu
- Příjemné vystupování

Náplň práce

- komunikuje se zákazníky (výhledy spotřeb materiálů - oddělení kosmetické suroviny, aditiva do potravin,...)
- přijímá od zákazníků objednávky
- komunikuje s obchodníkem o cenách a obchodním postupu
- realizuje logistiku k objednávkám
- komunikuje se zákazníkem o průběhu plnění objednávky (potvrzení, dokumentace k materiálu....)
- sleduje stav skladu a navrhuje nákup surovin
- komunikuje se zákazníky o neuhrazených fakturách, případně zasílá upomínky.

Nabízíme

- HPP
- možnost seberealizace v moderním prostředí v nadnárodní společnosti s menším kolektivem v Brně
- balíček zaměstnaneckých výhod

Brno

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa
Nabídka zaměstnání v oboru Služby
Nabídka zaměstnání v oboru Ostatní

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Brno
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41320