Specialista bezpečnosti práce a PO – Plzeňský kraj

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe v oblasti BOZP a PO min. 3 roky
- OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.
- OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
- ŘP sk. B
- vysoké pracovní nasazení
- samostatnost, zodpovědnost

Náplň práce

- dodávat dílčí služby a poradenství prosvěřené klienty v regionu (kontroly, zpracování dokumentace apod.)
- podílet na projektech komplexního outsourcingu BOZP i PO pro významné klienty
- podílet na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Nabízíme

- služební automobil
- odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek)
- možnost samostatně plánovat svoji práci
- výraznou možnost seberealizace v rámci rozvoje služeb BOZP a PO
- lokalita Plzeňský kraj (možnost uplatnění i Praha či Liberecký kraj)

Plzeň

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Služby
Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Plzeň
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41320