Pracovná ponuka pre armovačov a tesárov Holandsko

Požadavky

Odborné vzdelanie alebo osvedčenie v danom odbore
Prax v danom odbore 2 roky
Nemecký jazyk na komunikačnej úrovni B1
Vlastné auto
Flexibilita, ochota vycestovať

Náplň práce

- manipulácia s materiálom a debnením
- viazanie výstuže
- plnenie debnení betónom

Nabízíme

Nemecká pracovná zmluva
Hodinová mzda netto: 10,99 eur
Diéta netto/deň: 7,50 eur
Ubytovanie hradí zamestnávateľ

Poznámka

Vaše životopisy posielajte v nemeckom jazyku na info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle +421/950 654 464
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov a remeselných pracovníkov v nemeckých spoločnostiach. Našim záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné. Pre naších významných klientov v Nemecku hľadáme remeselných pracovníkov s nástupom každý pondelok!

Holandsko

1900

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Řemeslo a umění
Nabídka zaměstnání v oboru Služby
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 44488