Obchodně-technický prodejce Zlín

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních prodejců kvalitních nástrojů, obráběcích strojů, dílenského vybavení a produktů pro ochranu zdraví při práci, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodně-technický prodejce pro severní Moravu.

Náplň práce:
• Péče o stávající zákazníky ve svěřeném regionu
• Akvizice nových zákazníků ve svěřeném regionu
• Vedení technických i obchodních jednání
• Odpovědnost za obchodní výsledky
• Spolupráce s obchodním oddělením

Požadujeme:
• Technické vzdělání nebo zkušenosti ze strojírenství
• Přesvědčivost, aktivita, samostatnost, kreativita
• Znalost problematiky přímého prodeje
• Základní znalost obsluhy PC (Outlook, Excel, Word)
• Výhodou je orientace v technické němčině

Nabízíme:
• Zázemí mezinárodního koncernu
• Služební vůz, telefon, notebook
• Fixní plat a obratová provize
• Místo výkonu práce: region severní Morava

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zlín

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Zlín
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41320