Asistent logistiky

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
- Praxe na obdobné pozici
- Uživatelské znalosti PC, především MS Excel
- Dobrá znalost AJ podmínkou
- Komunikativní znalost FJ výhodou
- Pečlivost, zodpovědný přístup

Náplň práce

- Vydávání výrobní dokumentace (průvodek)
- Zpracování standardní denní a týdenní statistiky
- Analyzování dat
- Správa a archivace relevantní dokumentace
- Spolupráce s plánovačem výroby, jeho zastupování
- Zadávání dat do informačního systému dle potřeby oddělení
- Provádění speciální interních auditů dle potřeb firmy
- Provádění dalších souvisejících činností

Nabízíme

- Dynamické prostředí nadnárodní průmyslové společnosti
- Odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností
- Zaměstnanecké výhody
- Stabilní přátelský kolektiv
- Nástup možný ihned

Poznámka

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Plzeň
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 43168