Operátor CNC - jednosměnný provoz! Plzeň

Požadavky

- Praxi na CNC stroji - není třeba umět stroj programovat!!
- Zkušenost s prací s ohraňovacím lisem
- Spolehlivost, zodpovědnost
- Samostatnost

Náplň práce

Pro předního výrobce automatických dveřních systémů hledáme šikovné a manuálně zručné operátory CNC. Zakázková výroba = rozmanitá práce. Malý provoz, příjemné prostředí.

Nabízíme

- Nástupní mzdu 22 000,-
- Bonusy až 20% ze mzdy (4400,-)
- Obědy a káva zdarma
- Jednosměnný provoz (ponděli-pátek)
- Dobrovolné přesčasy
- Nárok na dovolenou 25 dní
- Čisté pracovní prostředí
- Možnost výběru smlouvy pod agenturou nebo přímo ve společnosti

Plzeň

22000 - 28000,-

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Plzeň
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 39648