Projektant – mostní a inženýrské konstrukce Brno

Požadavky

Pro tuto pozici je potřeba mít:
- vzdělání zaměřené na konstrukce dopravních staveb případně statika staveb,
- znalost CAD systémů (orientace v projektové dokumentaci),
- orientaci v související legislativě a normách,
- zájem o obor stavitelství a chuť rozšiřovat své znalosti.
Uvítáme:
- zkušenost se statickým SW,
- zkušenost s vedením projektů pro mostní stavby,
- autorizaci ČKAIT v oboru mostní stavby.

Náplň práce

Zodpovědnost budete mít za:
- samostatné zpracování a posouzení různých stupňů projektové dokumentace mostních staveb,
- vedení projektů mostních staveb,
- prostorové řešení vztahů a vazeb pro navrhování a projektování i ve 3D,
- projednání dokumentace s partnery investiční výstavby a příslušnými orgány a organizacemi.

Nabízíme

My můžeme nabídnout:

- práci v rozvíjející se firmě,
- moderně vybavenou kancelář a nadstandardní využívání IT,
- pružnou pracovní dobu,
- spolupráci v malém, rychle se učícím, spolupracujícím a přátelském kolektivu,
- příležitost velkého profesionálního rozvoje,
- odborné kurzy pro udržení si přehledu v oboru,
- budete moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno (sick days), příspěvek na sportovní aktivity, levnější tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, odměna za doporučení nového zaměstnance – třeba kamaráda….).

Poznámka

Pracoviště je možno ve městech: Pardubice / Hradec Králové, Praha, Brno, Plzeň, České Budějovice, Ústí nad Labem či dle dohody.

Brno

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Stavebnictví a reality
Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese
Nabídka zaměstnání v oboru Elektrotechnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Brno
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 39648