Montážní dělník/Picker Mýto

Požadavky

- spolehlivost
- výroba: znalost práce dle zakázkového listu
- sklad: praxe ve skladu (není podmínkou) - praxe se skenerem, znalost práce s picklistem
- ochotu pracovat na 3 směny (po-pá)
- ochotu dojíždět

Náplň práce

Pro předního výrobce chladících zařízení a klimatizací hledáme spolehlivé kandidáty na pozici montážníka/pickera. Nejedná se o pásovou výrobu!

Nabízíme

- mzda od 21 000,-
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování (možnost výběru ze 4 jídel) + velký doplňkový prodej
- zajištěné ubytování na nově zařízených ubytovnách (s příspěvkem)
- doprava zdarma
- rychlý nástup
- dlouhodobé zaměstnání bez sezónních výkyvů
- zajištěný pracovní oděv
- možnost přesčasů

Mýto

21000 - 25000,-

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika
Nabídka zaměstnání v oboru Ostatní

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Plzeň
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 43168