Příprava studené kuchyně (145 Kč/h) Bor u Tachova

Požadavky

Staň se i Ty členem rostoucí německé společnosti, které záleží na spokojenosti jejích zaměstnanců! Pojď se přesvědčit, že stále existují zaměstnavatelé, kteří Tě za poctivou práci správně ohodnotí.

Jedinou věcí, kterou potřebuješ, je čistý výpis z Restříku trestu.
Práce u nás je vhodná pro muže i ženy, mladé i staré, zkrátka pro všechny kdo mají chuť pracovat.

Náplň práce

Tvým úkolem bude příprava studené kuchyně
Nejedná se o fyzicky náročnou práci. Ve směnném provozu budeš připravovat bagety a obložené talíře, které jsou podávány v letadlech jako občerstvení.

Nabízíme

Přidej se k nám a získej motivační odměnu 145Kč/hod. (25 000 - 27 000 Kč/měsíc), výborné zázemí, stabilní a dlouhodobou práci. Doprava do zaměstnání zajištěna.
Jak se přihlásit nebo se jen dozvědět víc?
Zavolej na číslo 226 254 964 nebo rovnou pošli životopis na email ilona.hubacek@manpower.cz a budeme tě kontaktovat.

Bor u Tachova

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava
Nabídka zaměstnání v oboru Služby
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Plzeň
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41320