Expeditor – Teamleder v logistice č.100 CTP Bor Nová Hospoda

Požadavky

• Praxe na obdobné pozici, zkušenosti s vedením menšího týmu podřízených
• Zkušenosti z výrobní společnosti (automotive výhodou)
• Základní znalost AJ nebo NJ
• Odolnost vůči stresu
• Komunikativnost, organizační schopnosti
• Schopnost určovat priority
• Časovou flexibilitu, ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Náplň práce

• Vede přidělenou část směny a je povinen seznámit se s celou správní činností v
rámci změny / evi-dence
• Ukládá výrobní úkoly podřízeným zaměstnancům
• Zajišťuje plynulý průběh skladových operací
• Příjem a evidence zboží a materiálu v systému
• Dohlíží nad zavážením výrobního závodu materiálem
• Provádění pravidelných inventur
• Podílí se na opatřeních vedoucích ke splnění výrobních úkolů a dodržování zásad
BOZP
• Spolupracuje při vypracovávání pracovních posudků zaměstnanců, měsíčním
hodnocení zaměst-nanců a přidělování osobního ohodnocení
• Spoluorganizuje adaptační procesy nových zaměstnanců

Nabízíme

• Zázemí silné mezinárodní společnosti
• Týden dovolené navíc
• Příspěvek na dopravu do zaměstnání
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na dovolenou
• Závodní stravování zdarma
• Firemní společenské akce
• Přátelský kolektiv a další výhody

Poznámka

V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 7:30 do 16:00 hod. telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25, emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Zámecká 2111 Tachov 34701 OC Kaskády

CTP Bor Nová Hospoda

dle domluvy

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava
Nabídka zaměstnání v oboru Ostatní
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Plzeň
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 45152