Finanční controller/ka

Požadavky

- SŠ/VŠ ekonomického nebo technického zaměření
- velmi dobré znalosti MS Excel
- analytické schopnosti
- samostatnost, zodpovědnost, loajalita, iniciativa, schopnost týmové práce
- znalost NJ nebo AJ
- ŘP sk. B

Náplň práce

- zpracování a analýza dat z oblasti výroby a nákladů společnosti jako podklad pro manažerské rozhodnutí
- zpracování denních a měsíčních reportů výrobních ukazatelů
- zpracování měsíčních přehledů vybraných druhů nákladů
- příprava hodinových sazeb výrobních středisek
- zpracování sériových a nabídkových kalkulací nákladů výrobků
- udržování aktuální databáze s prodejními cenami
- podíl na implementaci nových analytických nástrojů přebíraných z centrály
- zpracování ad-hoc analýz na základě firemní potřeby

Nabízíme

- zázemí silné mezinárodní společnosti
- stravenky
- školení
- dobrý pracovní kolektiv
- příspěvky na dopravu
- přítomnostní bonus
- dovolenou navíc

Poznámka

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem na Rokycansku hledáme vhodného kandidáta.

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa
Nabídka zaměstnání v oboru Bankovnictví a finanční služby
Nabídka zaměstnání v oboru Ekonomika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Plzeň
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41320