Specialista kvality Liberec

Požadavky

* SŠ/VŠ technického směru
* 2 roky praxe na obdobné pozici
* Komunikativní angličtinu
* Němčina - výhodou
* Samostatnost, kominikativnost a dynamičnost

Náplň práce

* Vedení zákaznických/dodavatelských reklamací
* Využití norem a metod (G8D, 5S, FMEA atp.)
* Zastupování QA v projektových týmech
* Vypracování zpráv a návrhy nápravných opatření
* Plánování, vedení a příprava auditů

Nabízíme

Baví Vás oblast automotive a vyznáte se v kvalitě? Domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě VÁS!

Společnost, jež je jedním z největších dodavatelů pro automobilový průmysl hledá kolegu na pozici:

SPECIALISTA KVALITY

* Roční bonus
* Příspěvek na penzijní a životní pojištění
* Příspěvek na stravování
* Výběr z 8 dotovaných jídel a firemní kantýna
* Odborné vzdělávání
* Možnost rehabilitace ve zdravotním středisku společnosti v rámci pracovní doby
* Family Day
* Příspěvek na brýle pro děti
* Práci v silné mezinárodní společnosti

* Nástup: ihned
* Místo výkonu: Liberec

Liberec

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Kvalita a kontrola jakosti

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Liberec
Nabídka zaměstnání v regionu Střední Čechy
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 39648