Zástupce vedoucí/ho prodejny v Praze

Požadavky

Zajímáš se o módní doplňky, bižuterii a kosmetiku? Máš obchodního ducha a baví tě komunikovat s lidmi? Neváhej a přidej se k nám!

Co od tebe očekáváme?
Mezi tvé zkušenosti by mělo patřit vedení týmu lidí a práce v maloobchodě. Neměl by ti chybět zájem o módní trendy, prozákaznický přístup a vynikající komunikační schopnosti.

Náplň práce

Co budeš dělat?
Jako zástupce manažera budeš mít na starosti v jeho nepřítomnosti řízení celé prodejny, schvalování denních priorit a dohled nad každodenním chodem prodejny. Budeš řídit svůj obchodní tým a zajišťovat dostatek zboží na prodejně.

Nabízíme

Co za to dostaneš?
Možnost pracovat v mladém kolektivu a v prostředí aktuálních módních trendů, které tě rozhodně nudit nebude. Budeš mít na výběr zkráceného nebo plného úvazku a volbu z lokalit Palladium, Metropole Zličín, Hlavní nádraží nebo OC Letňany. Získáš také výhodné zaměstnané slevy a mnoho dalšího.

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Praha
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 36835