Zástupce vedoucí prodejny potravin Praha 5 - Anděl

Požadavky

Požadujeme:
- zkušenost s vedením menšího týmu
- znalost práce na pc
- příjemné a milé vystupování
- zájem učit se a dodržovat stanovené postupy
- spolehlivost a zodpovědnost
- výhodou je praxe z prodejny potravin

Náplň práce

Hledáme zástupce vedoucí pro náš supermarket, který zákazníkům nabízí široký sortiment kvalitních potravin. Pokud se zajímáte o potraviny a chcete pracovat v příjemném prostředí s kvalitními výrobky, přidejte se k nám.

Náplň práce:

- vedení směny – organizace práce jednotlivých pracovníků, zajištění otevření/zavření prodejny, kontrola závozů zboží, počítání pokladen a odvod tržby, práce na pc s interním programem, zaškolování nováčků, implementace firemních standardů
- zastupování vedoucí prodejny
- práce na prodejně: obsluha zákazníků na pokladně a práce se zbožím (příjem zboží, doplňování výrobků, kontrola kvality, inventarizace, kontrola dat spotřeby a minimální trvanlivosti, kontrola cenovek, zavádění promoakcí)

Nabízíme

DOBRÁ PRÁCE ZAČÍNÁ U KVALITNÍHO ZAMĚSTNAVATELE

V DELMART NABÍZÍME:
Práci s kvalitními potravinami, které budete chtít mít i doma na talíři.
Pracovní prostředí, ve kterém se Vám bude líbit pracovat.
Práce v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout.
Zajímavé benefity, díky kterým získáte slevu na naše produkty, a též Vám přispějeme na volnočasové aktivity.
Expandujeme, takže se s námi můžete neustále posouvat dál.

Nabízíme:
- každého pracovníka zaučíme
- práci v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout
- příjemné pracovní prostředí
- možnost kariérního růstu, rychle expandujeme a potřebujeme šikovné pracovníky
- směny dle dohody (plánujeme směny na celý měsíc dopředu, primárně ranní/odpolední, občas mezisměna)
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- jistotu pravidelného příjmu včetně všech zákonných příplatků
- pravidelné navyšování mzdy dle toho, jak dobře budete pracovat
- zaměstnanecké benefity – sleva v prodejnách Delmart (i pro rodinného příslušníka), příspěvek na stravné, flexipassy, dovolená navíc dle odpracované doby

Poznámka

Těšíme se na Vaše odpovědi, které pečlivě zvážíme. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem do 14 dní od odeslání Vaší žádosti.

Praha 5 - Anděl

22000 - 26000 Kč/měsíc

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Management
Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej
Nabídka zaměstnání v oboru Služby

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Praha
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 36835