Inženýr dodavatelské kvality Liberec

Požadavky

VŠ/SŠ technického směru
Praxe v kvalitě, v segmentu automotive
Znalost AJ min. na úrovni B2
Znalost systému jakosti - PFMEA, PPAP, 8D reportů
Týmová práce, dobré komunikační dovednosti
Znalost práce na PC
Samostatnosti, spolehlivost, flexibilita

Náplň práce

Řídí proces reklamací s dodavateli
Iniciuje jednání a nápravná opatření s dodavateli v případě problémů jakosti
Zodpovídá za sledování nákladů na nekvalitu v oblasti dodavatelů
Zajišťuje třídění neshodného nakupovaného materiálu od dodavatele
Řídí vstupní kontrolu, organizuje třídění materiálu
Připravuje podklady pro hodnocení dodavatelů
Zpracovává kontrolní plány pro vstupující materiály
Spolupracuje při neustálém zlepšování systému řízení a kvality výrobků
Řídí tým 17 pracovníků

Nabízíme

Firemní vzdělávání, využití znalosti cizích jazyků, jazykové kurzy
Dovolená navíc – celkem 5 týdnů
Smlouva na dobu neurčitou
Prodej výrobků se slevou
Jídelna a kantýna v závodě
Masáže v areálu závodu (2/3 ceny hradí zaměstnavatel)
Příspěvek na důchodové či životní pojištění
Další finanční i nefinanční benefity

Liberec

Dohodou

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Kvalita a kontrola jakosti

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Liberec
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41279