Kosmetická konzultantka v parfumerii (HPP) Praha

Požadavky

- chuť provádět aktivní zákaznický servis
- příjemné vystupování
- pozitivní vztah ke kosmetice a líčení

Náplň práce

Nabízíme práci ve velice příjemném prostředí, kde budete mít příležitost se seznámit s prémiovými produkty a budete rozvíjet své znalosti v oblasti kosmetiky a líčení.

Nabízíme

Hledáme pozitivně naladěné a komunikativní milovnice kosmetiky.

Jste usměvavá a komunikativní osoba, kterou bude bavit věnovat se klientům a doporučovat jim nejlepší možnou alternativu? Nemělo by vám dělat problém vytyčit si cíl a toho pak dosáhnout, být zdravě soutěživá a zároveň týmový hráč.

Zkušenost s líčením je plus, ale určitě ne podmínkou. Společnost je připravena vás důkladně zaškolit!

Praha

18.000,- + bonusy

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej
Nabídka zaměstnání v oboru Služby
Nabídka zaměstnání v oboru Ostatní

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Praha
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41275