Senior asistent/ka prodeje - prémiové módní doplňky Praha

Požadavky

Zkušenost s aktivním zákaznickým servisem
Znalost anglického jazyka
Pozitivní a proaktivní přístup

Náplň práce

Společnost vám nabízí zajímavou práci v oblasti prémiových módních doplňků (boty, kabelky, drobné kožené doplňky), stabilní a rozvíjející se pracovní prostředí, designové a kvalitní produkty, možnost kariérního růstu a podporu ze strany vedení společnosti a manažerů.

Mzda se po zaučení bude pohybovat mezi 23-30.000,-.

Máme pro vás nachystaný balíček skvělých benefitů:
Motivující bonus z plnění cílů až 30% základní mzdy, stravenky, obuv a příspěvek na uniformu, soutěže o hodnotné ceny

Praha

23-30.000,-

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej
Nabídka zaměstnání v oboru Služby
Nabídka zaměstnání v oboru Ostatní

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Praha
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41275