Pracovník distribučního centra v Amazonu (135 Kč/hod + bonusy) Dobrovíz

Požadavky

* Dochvilnost, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu

* Dobrá fyzická kondice

* Trestní bezúhonnost

* Věk min 18 let

Náplň práce

• Kontrola kvality a mechanického poškození zásilek
• Naskladňování a vyskladňování zboží (práce se čtečkou čárových kódů)
• Balení zásilek
• Nakládání zásilek do kamionů

Nabízíme

• FIXNÍ MZDA 135 KČ/HOD + AŽ 10% BONUS + PŘÍPLATKY
• mzda vždy VČAS v hotovosti nebo na účet
• Doporučte kamaráda a získejte k výplatě 10 000 Kč!
• Speciální BONUS pro BÝVALÉ ZAMĚSTNANCE 7 000 Kč!
• 5 týdnů dovolené
• Dlouhodobá práce na HPP
• Odvoz na pracoviště a zpět zdarma z více jak 100 míst v ČR (nově speciální vlak)
• 4 dny práce, 3 dny volna
• Obědy za 25 Kč (výběr ze 3 chodů)
• káva, čaj a voda zdarma
• zvýhodněný tarif od Vodafone
• MOŽNOST PŘECHODU PŘÍMO POD AMAZON na dobu neurčitou
Nově i možnost práce během týdne! Přijďte na brigádu!

Poznámka

Pojď pracovat DO AMAZONU přes ADECCO a vydělej si 135 Kč/hod + bonusy a příplatky! K tomu navíc zajímavé benefity jako např. doprava do práce zdarma,(NOVĚ i z DĚČÍNA a KARLOVÝCH VARŮ!) obědy za 25Kč či studené a teplé nápoje na pracovišti po celý den!

Dobrovíz

135

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava
Nabídka zaměstnání v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Střední Čechy
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41275