Prodavač/ka na zkrácený úvazek (luxusní šperky) od 120 Kč/hod Praha

Požadavky

-Zkušenost v provádění zákaznického servisu
-Angličtina na komunikativní úrovní
-Pozitivní přístup
-Flexibilita
-Reprezentativní vystupování
-Drive a chuť prodávat

Náplň práce

Najděte si práci v prostředí plném krásných šperků...

Pro našeho klienta, který nově vstupuje na český trh, hledáme kandidáty, kteří mají zkušenost s prodejem a schopnost komunikace v anglickém jazyce.

Pokud chcete zajímavou a stabilní práci na zkrácený úvazek a máte zkušenost se zákaznickým servisem, pošlete nám svůj životopis!

Těšíme se na vás.

Nabízíme

-Stabilní dlouhodobou práci (10h/týdně, 20h/týdně, 30h/týdně)
-Nadstandardní mzdu
-Příjemné pracovní prostředí
-Prémiový produkt

Praha

120-150 Kč/hodina

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Brigády
Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej
Nabídka zaměstnání v oboru Ostatní

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Praha
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41275