Prodavač/ka letiště Václava Havla / 22-25.000,- plus bonusy Praha 6

Požadavky

Společnost Lagardere Duty Free s.r.o. provozuje prestižní duty free obchody na letištích jak v ČR, tak i v zahraničí po celém světě. Ve svých obchodech nabízí široké spektrum sortimentu světově známých značek kosmetiky, parfémů, alkoholových a tabákových výrobků, cukrovinek, módních oděvů a doplňků. Pro obchody na letišti v Praze v současné době hledají vhodné kandidáty na pozici Shop Assistant.

Náplň práce

Nástup: nejlépe ihned / případně v co nejbližším termínu

Druh vykonávané práce: prodej zboží v obchodě; komunikace se zákazníky (převážně zahraniční klientela); podílení se na chodu prodejny (udržování pořádku a čistoty v prodejně; příjem a doplňování zboží; obsluha pokladny; pomoc při inventurách)

Požadavky: Spolehlivost; pečlivost; příjemné vystupování; důležité: komunikativní znalost Aj; velmi dobrá znalost ČJ - bezpodmínečně; znalost RJ výhodou; přímé zkušenosti s prodejem rovněž výhodou

Nabízíme:
Zajímavá školení na prodejní dovednosti
Produktová školení od známých značek (např. Chanel, Dior, Jameson, Burberry...atd.)
Atraktivní dárky, které získáte při školení
Odpovídající mzdové ohodnocení a firemní bonusy
Příjemné pracovní prostředí na letišti v atraktivních prodejnách
Pro nejlepší z vás "Talent Night" v Paříži

Získáte:
Zkušenosti s prodejem širokého sortimentu, nové přátele v dobrém kolektivu
Sebevědomí v komunikaci v cizím jazyce s mezinárodní klientelou
Smlouvu na dobu neurčitou

Pracovní doba:
směnný provoz – rovnoměrné rozvržení v režimu krátký/dlouhý týden ve 12-ti hodinových směnách; otevírací doba většiny našich prodejen 06:00-22:00h; 2 prodejny - 04:00-01:00h; 1 provozovna otevřena non-stop

zaměstnanci se pravidelně prostřídávají v brzkých ranních příchodech a pozdních odchodech, cca 2-3 směny v měsíci z 15 směn na plném úvazku (zaměstnanci vždy znají směny dostatečně dopředu)

V případě nočních nebo ranních směn zajišťuje společnost dopravu zaměstnance do/z práce pomocí taxi nebo plně hradí zaměstnanci parkovné na letišti

Mzda:
20000,- Kč + ošatné ve výši 1556,- Kč / měsíčně (čistého) – vypláceno ihned od nástupu + měsíční bonus až do výše 2000,- Kč hrubého (vyplácený po zkušební době / odvíjí se od prodejních výsledků dané prodejny).

Praha 6

22-25.000,- plus bonusy

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej
Nabídka zaměstnání v oboru Služby
Nabídka zaměstnání v oboru Cestovní ruch a ubytování

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Praha
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41275