Účetní pro reatilovou společnost HPP (26-40.000,-) Praha

Požadavky

- ekonomické vzdělání a všeobecná znalost účetnictví se zaměřením na oblast daní (DPH, silniční, srážková...)
- komunikativní úroveň anglického jazyka
- znalost excelu (SAP výhodou)
- skvělé komunikační dovednosti
- analytické myšlení
- tím správným kandidátem je komunikativní a pohodová osobnost, proaktivní a
ochotná pomáhat druhým

Náplň práce

Máte vzdělání s ekonomickým zaměřením a praxi v účetnictví?

Zajímala by vás nová pracovní příležitost jejíž hlavní náplní je vedení účetní agendy?

Potom pro vás máme atraktivní nabídku! Naším klientem je trendy retailová společnost, která hledá novou posilu do týmu v pražské centrále.

Nabízíme

- práci ve velmi přátelském prostředí
- skvělé mzdové ohodnocení na základě vašich zkušeností
- různorodou a zajímavou náplň práce
- práci ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemí

Praha

26-40.000,- dle zkušeností kandidáta

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa
Nabídka zaměstnání v oboru Bankovnictví a finanční služby
Nabídka zaměstnání v oboru Ekonomika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Praha
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41275