Technolog výroby s NJ Holice

Požadavky

Požadujeme:
• minimálně úplné střední odborné vzdělání v oboru elektro
• znalost NJ na komunikativní úrovni
• vyhláška 50 §6 výhodou
• smysl pro týmovou spolupráci

Náplň práce

Vašimi úkoly bude:
• tvorba a aktualizace obecných nebo výrobkových prováděcích postupů
• doplňování stávající dokumentace u opakované výroby o všechny její povinné části
• stanovení norem
• stanovení spotřeb materiálů
• zvyšování produktivity práce na svěřeném úseku
• plnění nápravných opatření z reklamací a výrobních neshod
• provádění technických a instruktážní školení ve výrobě
• podílet se na výrobě vzorků a dokumentovat kompletní proces výroby daného výrobku
• na denní bázi komunikovat s pracovníky klíčového zákazníka v Německu

Nabízíme

Nabízíme:
• moderní pracovní prostředí, práci ve stabilní společnosti
• motivující mzdové ohodnocení
• příspěvky na závodní stravování
• po 1 roce příspěvek na důchodové připojištění
• možnost kariérního růstu
• příspěvky na letní tábor, školu v přírodě a lyžařský výcvik vašich dětí
• nástup možný ihned

Holice

od 20.000,- Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Informační technologie
Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Pardubice
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 35610