Technolog Louny

Požadavky

· SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na strojírenskou výrobu
· ŘP sk. B
· praxe ve strojírenství výhodou
· zodpovědnost za odvedenou práci

Náplň práce

· zodpovědnost za technologii výroby
· dohled nad technologickými postupy výroby
· navrhování výrobních technických prostředků a příprava podkladů
· technická specifikace pro nové výrobní prostředky
· zodpovědnost za převzetí a uvedení do provozu výrobní prostředky až do doby dosažení požadovaných ukazatelů
· vypracování dokumentace k výrobním postupům
· spolupráce s oddělením kvality na vypracování všech kontrolních výstupů
· dohled na řízení jakosti produkce
· řešení reklamací, navrhnou technická opatření k odstranění příčiny vzniku reklamace
· návrhy a tvorba nových technologií
· ověřování a navrhování nových technologických postupů výroby s ohledem na nástroje štíhlé výroby, ergonomie a bezpečnosti práce
· technické přípravy změn a zavádění nových produktů do sériového provozu
· zapracování změn technologické části do dokumentace

Nabízíme

· příspěvek na stravné
· dovolená 1. týden na víc
· jazykové vzdělávání atd.
· profesní a osobní rozvoj
· velmi přátelské pracovní prostředí
· měsíční prémie na víc
· lokalita Žatec - Podbořany

Louny

26000

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Technické profese
Nabídka zaměstnání v oboru Manuální a dělnické profese

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Ústí nad Labem
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41275