Mzdová/ý účetní Královehradecko

Požadavky

Hledáme spolehlivou mzdovou účetní! Pracoviště v Hradci Králové.
 - VŠ,SŠ ekonomické, finanční
 - 3-5 let praxe v oboru zpracování mezd
 - znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů ve výrobním podniku
 - schopnost týmové práce
 - přesnost, pečlivost, znalost SAP výhodou

Náplň práce

 - kontroluje a eviduje podklady ke zpracování mezd (dovolené, pracovní neschopnosti, ošetřování člena rodiny...)
 - připravuje podklady pro měsíční prémie dělníků
 - provádí srážky ze mzdy zaměstnancům na základě výkonu rozhodnutí
 - eviduje a kontroluje podklady ke zpracování mezd externích zaměstnanců agenturám práce
 - provádí výpočet mezd, odvody ze mzdy, předání příkazů včetně rekapitulace mezd pro finanční účtárnu
 - archivuje veškeré podklady mzdového účetnictví
 - provádí roční zúčtování daně z příjmu ze závislé činnosti zaměstnanců
 - řeší pojistné události ze zákonného pojištění s Kooperativou
 - provádí měsíční kontrolu správnosti  faktur agentur práce a řeší rozdíly
 - vypracovává potvrzení zaměstnancům dle jejich požadavků

Nabízíme

 - práce v úspěšné mezinárodní firmě
 - 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy
 - příspěvek na závodní stravování
 - příspěvek na penzijní připojištění
 - další firemní výhody
 - PP na dobu neurčitou se ZD
 - nástup možný ihned, dohodou

Královehradecko

28 000 Kč

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Ekonomika
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu Hradec Králové
Nabídka zaměstnání v regionu Pardubice
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 40865